Velká multifunkční kuchyňka červená

Kód: 0003105_66804
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem - do 3 dnů
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Domácí kuchyně je nabídkou zajímavé a návykové zábavy pro děti, které dychtivě napodobují dospělé kuchaře, díky této kuchyňce si mohou bezpečně hrát na malé kuchaře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí kuchyně je nabídkou zajímavé a návykové zábavy pro děti, které dychtivě napodobují dospělé kuchaře, díky této kuchyňce si mohou bezpečně hrát na malé kuchaře. Naše kuchyň je plná překvapení. Na kuchyňce jsou manuální hodiny (kuchař si může nastavit hodiny, ručičky jsou pohyblivé), polička (otevřená polička, na které je mléko, kečup apod.), čajový set (dva šálky a džbán), kohoutek s vodou (voda vytéká z kohoutku stisknutím pumpy), deska na krájení (pro krájení ovoce a zeleniny na poloviny – spojení pomocí suchého zipu), posunující se police (prostor pro ovoce nebo zeleninu, malý šéfkuchař může posouvat doprava nebo doleva dle své potřeby), trouba s otevírajícími dveřmi (trouba s nálepkou – imitace pro ovládání trouby), lednička s otevírajícími dveřmi (lednička s nálepkou – imitace pro ovládání ledničky), pravý hořák (po otočení knoflíku se hořák zapne, rozsvítí se a ozve se zvuk vaření), levý hořák (po otočení knoflíku se hořák zapne, rozsvítí se, začne unikat pára a ozve se zvuk napodobující vřící vodu – pára není horká, zcela bezpečné), vařič vajec (po stisknutí tlačítka se rozvítí LED dioda, po které bude zařízení vydávat zvuk vaření. Vejce se točí, napodobují vaření), tabule (je odnímatelná, sada obsahuje houbu a křídu), digestoř se světlem a zvuky (po zapnutí se ozve melodie a rozsvítí se světla, funkční tlačítko s poznámkou – po stisknutí uslyšíte různé melodie během kterých svítí světla, 2 stupně hlasitosti), odkapávač na umyté talíře (v horní části kuchyně je odkapávač na umyté nádobí, celkem na 3 talíře, vedle ní je místo pro misku s ovocem a zeleninou). Sada obsahuje 65 ks příslušenství. Naše kuchyně je nedílnou součástí vybavení každého mladého kuchaře (ovoce, zelenina, hrnce, šálky, džbán, talíře, příbory, sušenky, čokolády, křída, kuchařka, kečup, hořčice, pepř, mléko). Kuchyně potěší dítě a zároveň rozvíjí jeho manuální dovednosti. Vysoce kvalitní a jedinečný design kuchyně.

Vlastnosti:

- umyvadlo s tekoucí vodou
- prkénko na krájení
- výsuvná police
- hořáky (světlo, zvuk, pára)
- vařič na vejce (světlo, zvuk)
- digestoř (světlo, melodie)
- odkapávač na umyté nádobí
- ovoce a zelenina, kterou lze krájet napůl
- lednička s otevírajícími dveřmi
- trouba s otevírajícími dveřmi
- manuální hodiny
- police
- čajová souprava (dva šálky a džbán)
- háčky na zavěšení příborů
- tabule (včetně křídy a houby)
- 65 ks příslušenství (ovoce, zelenina, hrnce, talíře, příbory, sušenky, čokolády)

 Technické parametry: 

- napájení: kuchyňka 3xAA 1,5V baterie, hořák: 3xAA baterie, nádoba na vaření: 2xAA baterie (baterie nejsou součástí balení)
- rozměry kuchyňky: 71x28,5x93,5 cm (š x h x v)
- výška od země k pracovní desce: cca 46 cm
- hmotnost: 4,3 kg
- rozměry balení: 47x19x67 cm
- certifikát: CE
- pro děti od 36 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňky
Záruka: 24
Hmotnost: 4.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: