Písková filtrace k bazénu 3596 l/h na filtrační kuličky
Kód: J-58515Detailní popis produktu
Představujeme špičkovou pískovou filtraci Bestway 58515, která promění vodu ve vašem zahradním bazénu v křišťálově čistou oázu. Zapomeňte na neefektivní papírové filtry! Pískové filtrace jsou bezkonkurenční díky dlouhé životnosti filtračního média a vícestupňovému čištění. S křemičitým pískem nebo vysoce účinnými filtračními kuličkami Polysphere™ se vždy dočkáte vody lákající k osvěžující koupeli.
Tato výkonná písková pumpa Bestway s průtokem 3596 litrů/hodinu je ideální pro bazény o objemu od 1 100 do 18 100 litrů, efektivně odstraňuje veškeré plovoucí nečistoty. Její robustní, antikorozní nádrž zaručuje dlouhou životnost. Otočný vstup o 360 stupňů usnadňuje připojení hadic z jakékoli strany, což zajišťuje pohodlí při instalaci.
Užijte si snadnou obsluhu díky 6-polohovému ventilu pro rychlé přepínání funkcí filtrace, zpětného proplachování, oplachování, vyprazdňování a cirkulace. Integrovaný tlakoměr vám vždy ukáže aktuální tlak v nádrži pro optimální výkon. Vestavěný síťový filtr navíc zachytí hrubé nečistoty, chrání čerpadlo a prodlužuje jeho životnost.
S touto snadno udržovatelnou pískovou filtrací Bestway se nemusíte starat o špinavou práci. Soustřeďte se na rodinné vzpomínky! Jako licencovaný distributor Jokomisiada garantujeme nový, originálně zabalený produkt se zárukou výrobce 24 měsíců. Prohlédněte si i další nabídky bazénů Bestway a příslušenství.
Obsah sady:
- písková pumpa
- hadice pro připojení, sítka, svorky
- návod v českém jazyce
Technické údaje:
- Průtok: 3596 litrů/h
- Výkon: 85W
- Napájení: 220 – 240 V
- Objem nádrže: cca 8,5 kg křemičitého písku nebo 240 g filtračních kuliček
- Průměr hadice: 32 mm
- Typ filtru: písek o granulaci 0,45 – 0,85 mm nebo filtrační kuličky
- Použití v bazénech: rozporových a rámových
Písek ani filtrační kuličky nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová filtrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 6941607361474 |
| wydajność pompy: | 3,596 l/h |
| wymiar opakowania: | 37 x 37 x 44 cm |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| waga: | ok. 8 kg |
| filtr: | piasek o granulacji 0,45-0,85 mm lub kulki filtracyjne |
| Rodzaj: | pompa |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 37 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 44 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 37 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 10039.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
