Skládací taburet Flower Ecru 30 cm PATIO
Kód: DA-47516Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134618078 |
| product color: | béžový|stříbrná |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Flower |
| product diameter: | 30 cm |
| product max load: | 80.000000 kg |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




