Bazén s konstrukcí 400 x 211 cm 8v1
Kód: J-BE56424Detailní popis produktu
Zpříjemněte si horké letní dny a užijte si osvěžující koupání přímo na vaší zahradě! Představujeme vám bazén Bestway 400 x 211 cm, ideální řešení pro celou rodinu, které vám umožní uniknout přeplněným koupalištím a dopřát si soukromou oázu klidu a zábavy. Jeho praktický obdélníkový tvar je navržen tak, aby maximalizoval prostor pro plavání a vodní hry, zatímco minimálně zatíží vaši zahradu nebo terasu.
Montáž tohoto rodinného bazénu Bestway je neuvěřitelně rychlá a jednoduchá, takže se můžete těšit na vodní radovánky prakticky ihned. O bezkonkurenční stabilitu a dlouhou životnost se stará robustní kovový rám Steel Pro s technologií FrameLinkSystem, který je odolný proti korozi díky speciálním trojníkům. Novinkou této sezóny je inovativní materiál DURAPLUS použitý na stěny bazénu. Tento ultra moderní, třívrstvý materiál, složený z jádra z polyesterové síťoviny a dvou silných vrstev PVC, zaručuje mimořádnou pevnost a odolnost proti protržení a opotřebení.
O křišťálově čistou vodu se postará výkonná filtrační pumpa s kapacitou 1 249 l/h, dodávaná včetně filtru typu I. Díky ní si udržíte hygienicky čistou vodu po delší dobu s minimální námahou. Pro snadné vypouštění vody je bazén vybaven speciálními ventily s regulací průtoku. S tímto bazénem Bestway 8v1 získáte kompletní sadu pro nekonečné letní zážitky. Je to skvělá, cenově dostupná a zároveň vysoce kvalitní volba pro vytvoření vašeho soukromého vodního hřiště.
Technické parametry
- Rozměry bazénu: 400 x 211 x 81 cm
- Objem vody (90 %): 5700 l (1506 gal)
- Filtrační pumpa: výkon 1 249 l/h (220 - 240 V)
- Filtr pro pumpu: typ I
- Vypouštěcí ventil: vestavěný s kontrolou průtoku
- Materiál stěn bazénu: Duraplus (zajišťující pevnost a odolnost)
- Konstrukce: ocelový rám Steel Pro s FrameLinkSystem (odolný proti korozi, speciální trojníky)
- Záruka: 24 měsíců
Obsah balení
- Stelažový bazén
- Filtrační pumpa pro vodu 58381
- Filtr typu I 58093
- Hadice k pumpě
- Svorky
- Sítka
- Opravná záplata
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31.16 kg |
| EAN: | 6941607328071 |
| głębokość: | 81 cm |
| szerokość: | 211 cm |
| długość: | 400 cm |
| waga: | 32 kg |
| pojemność: | 5700 l |
| pompa: | 1249 litrów/godz. |
| filtr: | typ I |
| wymiar opakowania: | 105 x 39 x 30 cm |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 39 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 105 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 20475 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
