Bazén s konstrukcí 549x122 cm 11v1
Kód: J-56462Detailní popis produktu
Zpříjemněte si horké letní dny s luxusním zahradním bazénem Bestway STEEL-PRO MAX™ o rozměrech 549 x 122 cm a objemu 23 062 litrů. Tento prostorný bazén je ideální pro celou rodinu, poskytující dostatek místa pro děti i dospělé k osvěžujícímu koupání a potápění. Užijte si soukromou oázu klidu a zábavy přímo na vaší zahradě, kde se každý může pohodlně ochladit a relaxovat.
Konstrukce bazénu je navržena pro maximální odolnost a dlouhou životnost. Kovový rám je odolný proti dešti a proměnlivým povětrnostním podmínkám. Patentovaný systém FrameLink™ zaručuje pevné a bezpečné spojení prvků rámu a účinně zabraňuje korozi na kovových spojích. Novinkou této sezóny je inovativní materiál DuraPlus™ použitý na stěny bazénu. DuraPlus™ kombinuje jádro z polyesterové síťoviny se dvěma vrstvami vysoce odolného PVC, což zajišťuje mimořádnou trvanlivost a odolnost vůči poškození.
Bezpečnost je na prvním místě. Bazén je vybaven praktickým a bezpečným žebříkem, který umožňuje snadné a rychlé odstranění stupňů, když se bazén nepoužívá. Tím se zabrání neoprávněnému vstupu dětí do bazénu bez dozoru dospělé osoby. O čistotu vody se postará výkonná filtrační pumpa, která udržuje vodu křišťálově čistou pro vaše dlouhé letní lenošení. Součástí balení je i krycí plachta, která chrání vodu před nečistotami v době, kdy bazén není v provozu. Speciální ventily pak slouží pro rychlé a snadné vypuštění vody.
Obsah balení:
- bazén o rozměrech 549x122cm
- filtrační pumpa s výkonem 5 678l/h #58389
- filtr do pumpy typ III #58012
- hadice k pumpě
- svorky
- sítka
- bezpečná oboustranná žebřík #58331
- krycí plachta na bazén #58039
- záslepky otvorů pro pumpu
- opravná záplata
- návod v českém jazyce
Klíčové vlastnosti bazénu:
- Třívrstvé, velmi odolné boční stěny z PVC a polyesteru.
- Nejkvalitnější, korozivzdorný, pozinkovaný ocelový rám, díky kterému je bazén velmi stabilní.
- Rychlospojky pro regulaci průtoku.
- Extrémně jednoduchá a rychlá montáž. Montáž bazénu lze provést bez nářadí!
- Díky moderní technologii výroby bazén zajistí jeho dlouhou životnost.
Další informace:
- Produkt nový, originálně zabalený, se zárukou výrobce na 24 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 82 kg |
| EAN: | 6941607328385 |
| Średnica: | 549 cm |
| głębokość: | 122 cm |
| pojemność: | 23 602 l |
| wydajność pompy: | 5678 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ III |
| wymiar opakowania: | 57 x 55 x 130cm |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 82 kg |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 130 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 55 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 67925 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
