Bestway Basen STELAŻOWY 300x201x66cm 8w1 56411
Kód: J-56411Detailní popis produktu
Potrzebujesz czasami ochłody w upalny dzień a nie masz czasu iść na basen miejski lub jechać nad wodę? Dlatego przedstawiamy ten rewelacyjny stelażowy basen przeznaczony do relaksu w upalne dni dla całej rodziny. Rozłożysz go bardzo szybko, napełnisz wodą i relaks gotowy. Duży, prostokątny basen o wymiarach 300 x 201 x 66cm i pojemności 3,300l wody pomieści wszystkie dzieci potrzebujące ochłody. Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory. O filtrację wody zadba pompa o wydajności 1,249l/h. Produkt wykonano z materiału DuraPlus- jest to materiał z rdzeniem z siatki poliestrowej połączony z dwiema warstwami grubego PVC. Gwarantuje to dużą wytrzymałość i trwałość.

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 300 x 201 x 66cm
- pompa filtrująca o wydajności 1,249l/h
- filtr do pompy typ I
- Węże do pompy
- sitka
- zaciski
- łatka naprawcza
- instrukcja
Najważniejsze cechy basenu:
Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru.
Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny. Szybkozłączki sterujące przepływem. Niezwykle prosty i szybki montaż. Montaż basenu STEEL-PRO™ można wykonać bez narzędzi!
Pojemność basenu to 3,300L (90% napełnienia).
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21.37 kg |
| EAN: | 6941607328019 |
| głębokość: | 66 cm |
| szerokość: | 201 cm |
| długość: | 300 cm |
| pojemność: | 3300 l |
| wydajność pompy: | 1249 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ I |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 21 kg |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 36 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 103 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 22 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 13596 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
