Bestway Basen stelażowy 366x100cm 8w1 drewno 5614X
Kód: J-5614XDetailní popis produktu
Basen Steel Pro MAX™ o wymiarach 366 x 100 cm z pewnością zapewni wiele ochłody w upalne, letnie dni i mnóstwo frajdy dla całej rodziny. Prywatny basen ogrodowy jest na tyle obszerny, że bez problemu będą mogły z niego korzystać dzieci wraz z rodzicami.
Stelaż basenu wykonany w technologii Steel Pro MAX™. Wyróżnia się on odpornością na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne oraz doskonałą stabilnością konstrukcji. Zastosowane w stelażu specjalnie formowane łączniki FrameLink System™ zapobiegają korozji na łączeniu metal-metal.
Niecka basenu wykonana jest z ultranowoczesnego materiału DuraPlus™, który składa się z rdzenia poliestrowego oraz dwóch warstw PVC o dużej grubości. Zapewnia on doskonałą wytrzymałość i trwałość. Realistyczny nadruk starego drewna na zewnętrznej ścianie basenu podnosi estetykę wykonania oraz sprawi, że basen zsynchronizuje się z ogrodem, stając się stylowym uzupełnieniem naszego miejsca wypoczynku.
Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z basenu, w zestawie znajduje się wygodna drabinka. Drabinka posiada również podnoszone stopnie, dzięki czemu w łatwy sposób można uniemożliwić dzieciom samodzielne korzystanie z basenu, gdy w pobliżu nie ma osoby dorosłej.
W takim basenie zmieści się 9150 litrów wody (wypełnienie 90%), także bez problemu będzie można zanurkować.
Dla szybkiego opróżnienia basenu służy wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu.
O czystość wody zadba dołączona pompa filtrująca z wkładem filtracyjnym. Dzięki niej można dłużej cieszyć się przejrzystą, czystą wodą i oddać się niczym nieskrępowanemu leniuchowaniu w wodzie.

W zestawie:
- basen o wymiarach 366 x 100 cm,
- pompa o wydajności 2006l/h #58383,
- węże,
- zaciski i sitka,
- filtr typ II #58094,
- drabinka #58330,
- instrukcja.
Okrągły kształt to łatwy, szybki montaż oraz zwiększona stabilność i mniej marnowanej przestrzeni.
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni jego długą żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 39.248 kg |
| EAN: | 6942138984156 |
| Średnica: | 366 cm |
| głębokość: | 100 cm |
| waga: | 39,9 kg |
| pojemność: | 9150 l |
| pompa: | 2006 litrów/godz. |
| filtr: | typ II |
| wymiar opakowania: | 116 x 44 x 35 cm |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 44 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 116 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 29773.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
