Bestway Basen STELAŻOWY 366x201x66cm 7w1 561FV
Kód: J-561FVDetailní popis produktu
Basen stelażowy STELLE PRO™ o wymiarach 366 x 201 x 66 cm i pojemności 4,000l zapewni mnóstwo ochłody w upalny dzień. Nowy ciekawy i nowoczesny graficzny wzór w odcieniach szarości oraz biały stelaż z daleka przyciągają wzrok.
Spędź lato w wodzie w nowym basenie od firmy Bestway!
Niecka basenu wykonana jest z mocnego 3-warstwowego materiału Tritech®, wzmocnionego pod względem wytrzymałości i odporności na przebicie. Jest to materiał z rdzeniem z siatki poliestrowej połączonej z dwiema warstwami o dużej grubości. Tritech® jest o 15% bardziej odporny na rozdarcie, o 33% bardziej odporny na rozciąganie i o 83% bardziej odporny na przebicie niż standardowe PVC.
Trwały stalowy stelaż w kolorze białym jest jest odporny na deszcz i zmienne warunki i atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu łączenia FrameLink™ zapobiegającemu tarciu pomiędzy metalowymi częściami, stelaż jest chroniony przed korodowaniem na łączeniu metal-metal a połączenie rur jest solidne i trwałe.
W zestawie znajduje się pompa filtrująca o wydajności 1,249l/h, która zadba o czystość wody w basenie aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie.
Basen jest bardzo łatwy do rozstawienia oraz zdemontowania poza sezonem. Do montażu nie są wymagane narzędzia, a rozstawienie go powinno zająć ok. 40 min. Wbudowany zawór spustowy, ułatwi i przyspieszy opróżnienie basenu z wody przy pomocy węża ogrodowego.
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 6941607347454 |
| głębokość: | 66 cm |
| szerokość: | 201 cm |
| długość: | 366 cm |
| waga: | 24,5 kg |
| pojemność: | 4000 l |
| pompa: | 1,249 l/h |
| filtr: | typ I |
| wymiar opakowania: | 102 x 41 x 26 cm |
| Długość towaru w centymetrach: | 41 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 102 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 26 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 18122 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
