Bestway basen stelażowy 396x122cm 8w1 5618W
Kód: J-5618WDetailní popis produktu
Bestway basen stelażowy Steel Pro MAX™ o imponujących wymiarach 396 cm x 122 cm i pojemności 12 690 l wygodnie pomieści całą rodzinę i zapewni ochłodę w upalny dzień. Dzięki prywatnemu basenowi w przydomowym ogródku w każdej chwili można zanurzyć się w przyjemnej wodzie lub popluskać się poszaleć. Można w nim zanurkować jak i stawiać pierwsze kroki w nauce pływania.
Stelaż basenu wykonany jest z trwałej, stalowej konstrukcji odpornej na korozję i zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowany FrameLink System™ - czyli specjalnie formowane trójniki zapobiegają korozji na łączeniu metal-metal, i zapewniają solidne i bezpieczne połączenie ramy.
Niecka basenu wykonana jest z wytrzymałego trójwarstwowego materiału DuraPlus™, stanowiącego połączenie rdzenia z siatki poliestrowej i dwóch warstw PVC o dużej grubości. Zastosowany materiał gwarantuje większą wytrzymałość i odporność na przebicie od standardowego PVC.
Dołączona do zestawu pompa o wydajności 3 028 l/h zadba o czystość wody. Dzięki regularnemu filtrowaniu wody, Ty oraz Twoi bliscy będą mogli odetchnąć z poczuciem bezpieczeństwa, w czystej, zdrowej wodzie.
Metalowa drabinka umożliwia łatwe wejście i wyjście z basenu. Dodatkowa funkcja drabinki- podnoszenie stopni, sprawi, że dzieci nie będą miały możliwości korzystania z basenu bez nadzoru osoby dorosłej.
Dzięki dołączonej do zestawu pokrywie, w łatwy sposób można zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami w formie stałej- kawałkami trawy, liśćmi czy owadami.
Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.

W zestawie:
- basen stelażowy
- pokrywa na basen #58292
- pompa filtrująca #58386
- filtr do pompy typ II #58094
- bezpieczna drabinka #58331
- węże do pompy
- sitka i zaciski
- łatka naprawcza
- instrukcja
Dane techniczne:
- wymiar basenu 396 cm x 122 cm
- pojemność (wypełnienie 90%): 12 690l
- pompa o wydajności 3 028l, 220 - 240 V
- wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu
- okrągły kształt to łatwy montaż, większa stabilność i mniej marnowanej powierzchni
Produkt nowy, oryginalnie spakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 57.25 kg |
| EAN: | 6941607327746 |
| Średnica: | 396 cm |
| głębokość: | 122 cm |
| waga: | 56,8 kg |
| pojemność: | 12 690 l |
| pompa: | 3028 litrów/godz. |
| filtr: | typ II |
| wymiar opakowania: | 130 cm x 54 cm x 37 cm |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 55 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 130 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 38 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 45283.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
