Bestway basen stelażowy 400 x 211 cm 8w1 56424
Kód: J-BE56424Detailní popis produktu
Basen stelażowy Bestway 400x211x81cm dla całej rodziny
Jeśli potrzebujesz ochłody w upalny dzień a nie masz ochoty jechać na zatłoczony basen lub kąpielisko ten basen jest wprost stworzony dla Ciebie.
Dzięki prostokątnemu kształtowi, zapewnia swobodę ruchów użytkownika, przy maksymalnym ograniczeniu zajmowanego miejsca w ogrodzie, czy na tarasie. Rozłożenie basenu jest dziecinne proste i szybkie. Odporny na korozję metalowy stelaż zapewnia perfekcyjną stabilność konstrukcji. Nowością w tym sezonie jest zastosowanie w niecce basenu ultranowoczesnego materiału DURAPLUS- materiału wzmocnionego rdzeniem z siatki poliestrowej i dwóch warstw PVC o dużej grubości, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i trwałość. Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory. O filtrację wody zadba pompa wraz z filtrem o wydajności 1,249l/h, dzięki mim woda będzie czysta przez dłuższy czas.
Dane techniczne:
- wymiary basenu: 400 x 211 x81 cm
- pojemność wodna (90 %): 5700 l (1506 gal)
- pompa filtrująca o wydajności 1,249 l/h (220 - 240 V)
- filtr do pompy typ I
- wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu
- zastosowany materiał Duraplus w ścianach basenu, zapewniający wytrzymałość i trwałość,
- odporny na korozję stelaż Steel Pro z FrameLinkSystem (specjalne trójniki zabezpieczające przed korodowaniem)

W zestawie:
- basen stelażowy,
- pompa filtrująca do wody 58381,
- filtr typu I 58093,
- węże do pompy,
- zaciski,
- sitka,
- łatka naprawcza,
- instrukcja
Baseny firmy Bestway stanowią doskonałą, wysokiej jakości a przy tym niedrogą propozycję na stworzenie przydomowego, wodnego placu zabaw.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31.16 kg |
| EAN: | 6941607328071 |
| głębokość: | 81 cm |
| szerokość: | 211 cm |
| długość: | 400 cm |
| waga: | 32 kg |
| pojemność: | 5700 l |
| pompa: | 1249 litrów/godz. |
| filtr: | typ I |
| wymiar opakowania: | 105 x 39 x 30 cm |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 39 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 105 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 20475 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
