Bestway Basen STELAŻOWY 404x201x100cm 10w1 56442
Kód: J-BE56442Detailní popis produktu
Basen ogrodowy, stelażowy Bestway POWER STEEL™o imponujących wymiarach 404 x 201 x 100cm i pojemności 6,478l zapewni komfortową ochłodę w upalne dni. Wielkość i głębokość basenu sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli będą czuli się w nim niezwykle komfortowo. Rewelacyjny prostokątny basen o imponujących wymiarach pozwoli na ochłodę w upalny dzień całej rodzinie.
Basen stelażowy wykonany z metalowej konstrukcji odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. Solidne ściany boczne basenu są zbudowane w technologii Tritech™, 3-warstwowego wzmocnionego materiału z rdzeniem z siatki poliestrowej i dwiema warstwami PVC o dużej grubości.
Basen wyposażono w wygodną i bezpieczną drabinkę umożliwiającą łatwe i szybkie wymontowanie stopni podczas gdy basen nie jest używany. Dzięki temu dzieci nie będą miały możliwości wejścia do basenu bez nadzoru osoby dorosłej.
W takim basenie zmieści się 6,478 litrów wody, także bez problemu będzie można zanurkować.

Przepływowy dozownik chemii Chemconnect - przepływowy dozownik chemii który jest zintegrowany z pompą. Dozownik obsługiwany jest automatycznie, nie wymaga manualnej obsługi. Podłączenie urządzenia do pompy pozwala na jednostajne rozprowadzenie chloru w wodzie. Dozownik Chemconnect z powodzeniem zastępuje użycie tradycyjnego pływaka. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 404 x 201 x 100cm
- pompa piaskowa wydajności 3,028 l/h #58515
- węże do pompy
- sitka
- zaciski
- zaślepki otworów na pompę
- bezpieczna drabinka #58330
- przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ #58501
- łatka naprawcza
- instrukcja

Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory. O czystość wody dba pompa piaskowa, która filtruje wodę aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie.

Najważniejsze cechy basenu:
- Pojemność basenu: 6478 l (90%).
- Prostokątny kształt zapewnia więcej miejsca do pływania i zabawy.
- Elegancki szary kolor poszycia pasuje do każdego ogrodu.
- Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ściany boczne wykonane w technologii Tritech™.
- Wewnętrzny nadruk Ripple Mosaic™ nadaje realistyczną teksturę i głęboki niebieski kolor.
- Najwyższej jakości, odporna na korozję, rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny.
- Basen wyposażony w Seal & Lock System™ zapewniający szybkie i bezpieczne połączenie rur.
- Prosty montaż bez narzędzi, który 2-3 osobom zajmuje ok. 30 minut.
- Pompa 220-240V o przepływie 3028l.
- Dozownik ChemConnect™ utrzymuje i zapewnia czystą, zdrową wodę w basenie. Uwalnianie chemii przez dozownik zapewnia stabilny poziom chloru niezbędny do prawidłowego zbilansowania chemicznego.
- Wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu ułatwia opróżnianie poprzez podłączenie zaworu do węża ogrodowego (z dołączonym adapterem) w celu spuszczenia wody.
- Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 6941607328224 |
| głębokość: | 100 cm |
| szerokość: | 201 cm |
| długość: | 404 cm |
| pojemność: | 6,478L |
| wydajność pompy: | 3028 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | kulki filtrujące |
| wymiar opakowania: | 186 x 39 x 59cm |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 68 kg |
| Długość towaru w centymetrach: | 59 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 166 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 39 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 63661 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
