Bestway basen stelażowy 427x122cm 10w1 5612X
Kód: J-5612XDetailní popis produktu
Ogrodowy basen stelażowy o wymiarach 427 x 122 cm i pojemności 15 232 l zapewni błogą ochłodę w upalny dzień. Rewelacyjny okrągły basen o imponujących wymiarach pozwoli na relaks i dobrą zabawę dla całej rodziny.
Nowością w tym sezonie jest zastosowanie w niecce basenu ultranowoczesnego materiału DURAPLUS- materiału wzmocnionego rdzeniem z siatki poliestrowej i dwóch warstw PVC o dużej grubości, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i trwałość. Niecka w stonowanym szarym odcieniu wygląda bardziej estetycznie i znacznie lepiej prezentuje się w ogrodzie niż tradycyjna, niebieska.
Metalowy stelaż Steel Pro MAX zapewnia perfekcyjną stabilność konstrukcji oraz bezpieczną zabawę. Stelaż wykonany jest z materiału odpornego na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. Specjalne trójniki FrameLink System zapobiegają korozji na łączeniu metal-metal.
Metalowa drabinka umożliwia łatwe wejście i wyjście z basenu. Dodatkowa funkcja drabinki- podnoszenie stopni, sprawi, że dzieci nie będą miały możliwości korzystania z basenu bez nadzoru osoby dorosłej.
W takim basenie zmieści się 15 232 litrów wody, co daje wiele możliwości dobrej zabawy, m.in. bez problemu będzie można zanurkować.
Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie.
Dzięki dołączonej do zestawu pokrywie, w łatwy sposób można zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami w formie stałej- kawałkami trawy, liśćmi czy owadami.

W zestawie znajduje się:
- okrągły basen o wymiarach 427 x 122 cm
- pokrywa na basen
- pompa filtrująca o wydajności 3028 litrów/godz 58386,
- filtr do pompy typ II 58094,
- węże do pompy
- sitka
- zaciski
- bezpieczna drabinka
- łatka naprawcza
- instrukcja
Najważniejsze cechy basenu:
Pojemność wodna (90%) 15 232 L
Łatwe ustawienie
Metalowe ramy odporne na korozję
Montaż basenu STEEL PRO MAX™ można wykonać bez narzędzi!
Wytrzymałe 3-warstwowe ściany boczne z PVC i siatki poliestrowej.
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 61.34 kg |
| EAN: | 6941607327517 |
| Średnica: | 427 cm |
| głębokość: | 122 cm |
| waga: | 63 kg |
| pojemność: | 15232 l |
| pompa: | 3028 litrów/godz. |
| filtr: | typ II |
| wymiar opakowania: | 128 x 57 x 37 cm |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 130 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 39 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 48165 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
