Bestway Basen STELAŻOWY 457x122cm 11w1 56438
Kód: J-56438Detailní popis produktu
Ogrodowy basen stelażowy STEEL-PRO™ Bestway o wymiarach 457 x 122cm i pojemności 16,015l zapewni komfortową ochłodę w upalny dzień. Prywatny ogrodowy basen jest na tyle obszerny iż bez problemu będą mogły korzystać z niego dzieci wraz z rodzicami.
Basen stelażowy wykonany z metalowej konstrukcji odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowane specjalne łączniki w systemie FrameLink™ zapobiegają korozji na łączeniu metal-metal.
Nowością w tym sezonie jest zastosowanie DuraPlus™- materiału wzmocnionego rdzeniem z poliestru, otoczonego dwoma warstwami grubego PVC. Zapewnia to doskonałą wytrzymałość i trwałość.
Basen wyposażono w wygodną i bezpieczną drabinkę, która zapewni komfortowe wchodzenie i wychodzenie z basenu. Możliwość szybkiego wymontowania stopni daje możliwość zabezpieczenia basenu, tak, by dzieci nie mogły z niego korzystać bez nadzoru osoby dorosłej.
W takim basenie zmieści się 16,015 litrów wody, także bez problemu będzie można zanurkować. Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.
O czystość wody dba pompa z filtrem, która filtruje wodę aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie.
Pokrywa na basen zasłoni wodę podczas przerwy w użytkowaniu basenu, chroniąc przed zanieczyszczeniami- np. kawałkami trawy, liśćmi czy owadami.

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 457cm x 122cm
- pompa filtrująca o wydajności 3,028l/h #58386
- filtr do pompy typ II #58094
- węże do pompy
- sitka
- zaciski
- bezpieczna drabinka #58331
- pokrywa na basen #58038
- zaślepki otworów na pompę
- łatka naprawcza
- instrukcja
Najważniejsze cechy basenu:
Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru.
Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny. Szybkozłączki sterujące przepływem. Niezwykle prosty i szybki montaż. Montaż basenu można wykonać bez narzędzi!
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 65 kg |
| EAN: | 6941607328132 |
| Średnica: | 457 cm |
| głębokość: | 122 cm |
| pojemność: | 16015 l |
| wydajność pompy: | 3028 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ II |
| wymiar opakowania: | 128 x 57 x 44 cm |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 64,5 kg |
| Długość towaru w centymetrach: | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 130 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 44 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 54340 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
