Bestway Basen STELAŻOWY 4678L 305x76cm 8w1 56408
Kód: J-56408Detailní popis produktu
Stelażowy basen ogrodowy Bestway o wymiarach 305 x 76cm i pojemności 4,678l zapewni mnóstwo ochłody w upalny dzień.
Basen stelażowy wykonany z metalowej konstrukcji Steel Pro MAX™ odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. W niecce basenu zastosowano DuraPlus™ -materiał wzmocniony rdzeniem z siatki poliestrowej otoczony dwoma warstwami grubego PVC.
Zastosowany materiał DuraPlus™ zapewnia znakomitą wytrzymałość i trwałość.
W takim basenie zmieści się 4,678 litrów wody.
Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.
O czystość wody zadba dołączona pompa filtracyjna wraz z filtrem.

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 305cm x 76cm
- pompa filtrująca o wydajności 1,249l/h
- węże do pompy
- filtr do pompy typ I
- sitka
- zaciski
- łatka naprawcza
- instrukcja
Najważniejsze cechy basenu:
Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru.
Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny. Szybkozłączki sterujące przepływem. Niezwykle prosty i szybki montaż. Montaż basenu STEEL-PRO MAX™ można wykonać bez narzędzi!
Pojemność basenu to 4,678L (90% napełnienia).
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.37 kg |
| EAN: | 6942138981810 |
| Średnica: | 305 cm |
| głębokość: | 76 cm |
| pojemność: | 4678 l |
| wydajność pompy: | 1249 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ I |
| wymiar opakowania: | 88,5 x 38 x 27 cm |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 20 kg |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 38 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 89 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 27 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 15219 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
