Bestway Basen STELAŻOWY 549x122cm 11w1 56462
Kód: J-56462Detailní popis produktu
Ogrodowy basen stelażowy STEEL-PRO MAX™ Bestway o wymiarach 549 x 122cm i pojemności 23,062l zapewni komfortową ochłodę w upalny dzień. Prywatny ogrodowy basen jest na tyle obszerny, iż bez problemu będą mogły korzystać z niego dzieci wraz z rodzicami.
Metalowy stelaż basenu jest odporny na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. Opatentowany system FrameLink™ zapewnia solidne i bezpieczne połączenie elementów stelaża oraz zapobiega korozji na łączeniu metal-metal.
Nowością w tym sezonie jest zastosowanie nowoczesnego materiału DuraPlus™ w niecce basenu. DuraPlus™ to połączenie rdzenia z siatki poliestrowej z dwiema warstwami PVC o dużej grubości. Wykorzystany materiał zapewnia trwałość i odporność poszycia.
Basen wyposażono w wygodną i bezpieczną drabinkę umożliwiającą łatwe i szybkie wymontowanie stopni podczas gdy basen nie jest używany. Dzięki temu dzieci nie będą miały możliwości wejścia do basenu bez nadzoru osoby dorosłej.
W takim basenie zmieści się 23,062 litrów wody, także bez problemu będzie można zanurkować. Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.
O czystość wody dba pompa z filtrem, która filtruje wodę aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie. Pokrywa na basen zasłoni wodę podczas przerwy w użytkowaniu basenu.

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 549x122cm
- pompa filtrująca o wydajności 5,678l/h #58389
- filtr do pompy typ III #58012
- węże do pompy
- zaciski
- sitka
- bezpieczna dwustronna drabinka #58331
- pokrywa na basen #58039
- zaślepki otworów na pompę
- łatka naprawcza
- instrukcja
Najważniejsze cechy basenu:
Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru.
Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny. Szybkozłączki sterujące przepływem. Niezwykle prosty i szybki montaż. Montaż basenu można wykonać bez narzędzi!
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 82 kg |
| EAN: | 6941607328385 |
| Średnica: | 549 cm |
| głębokość: | 122 cm |
| pojemność: | 23 602 l |
| wydajność pompy: | 5678 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ III |
| wymiar opakowania: | 57 x 55 x 130cm |
| zalecane wypełnienie wodą: | 90 % |
| waga: | 82 kg |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 130 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 55 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 67925 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
