Bestway Elektryczny podgrzewacz basenowy Flowclear Pompa ciepła 58748
Kód: J-BE58748Detailní popis produktu
Podgrzewacz wody basenowej Flowclear™ firmy Bestway to świetna alternatywa na ciepłą i przyjemną temperaturę wody w basenie.
Do korzystania w pełni z uroków naszego lata podgrzewacz do wody będzie najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem dla polepszenia komfortu oraz relaksu podczas pływania w basenie.

Elektryczny podgrzewacz basenowy ma dwa wyloty węża, z których jeden łączy go z pompą filtrującą, a drugi z naziemnym basenem.

Podgrzewacz Flowclear ™ 4,4 kW to energooszczędny sposób na regulację temperatury.
Posiada antykorozyjny tytanowy wymiennik ciepła, który został zbudowany z wysokiej jakości materiałów, wodoodporny IPX4 dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Jest prosty w instalacji i łatwy w użyciu dzięki dołączonemu wyłącznikowi zasilania z czujnikiem wody.



Dane techniczne:
- zalecany do basenów naziemnymi o pojemności do 30 000 l (7925 gal)
- kompatybilny z pompami filtrującymi lub filtrami piaskowymi o natężeniu przepływu 2006 l/h (530 gal.) lub wyższym
- temperatura pracy:12-43 ºC (54-109 ºF)
- zawiera adapter na 3,2 cm (1,25 cala) i 3,8 cm (1,5 cala) podłączenie pompy filtrującej
- antykorozyjny tytanowy wymiennik ciepła
- wodoodporność IPX4
- wykorzystuje przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 o niskim współczynniku GWP
- COP 4,8
- funkcja ochrony wewnętrznej - działa w temperaturach zewnętrznych powyżej 12º C, przy niższych temperaturach się wyłącza
- energooszczędne ogrzewanie i regulacja temperatury (≥4,4kW) do całorocznego użytkowania basenu
- wyłącznik zasilania czujnikiem wody

Zawartość:
- 1 x pompa
- 1 x wąż
- 4 x końcówki podłączenia węży
- 4 x opaski na węże

Jako licencjonowany dystrybutor Jokomisiada zapewnia produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k bazénům a vířivkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33.78 kg |
| EAN: | 6941607347379 |
| certyfikat: | CE |
| wymiar opakowania: | 49 cm x 44 cm x 47 cm |
| waga: | 33,8 kg |
| Długość towaru w centymetrach: | 44 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 49 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 47 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 16888.67 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
