Bestway Podgrzewacz wody do basenu - grzałka wodna 58259
Kód: J-58259Detailní popis produktu
Lato w naszym kraju potrafi czasami robić psikusy. A to jest ciepło, ale pochmurnie, a to deszczem postraszy i woda w basenie czasami nie ma szans na właściwą temperaturę. Aby w pełni korzystać z uroków naszego lata ten jedyny w swoim rodzaju podgrzewacz do wody Bestway będzie najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem dla polepszenia komfortu i relaksu podczas pływania w basenie.

Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu i zapewni optymalną temperaturę wody. Prezentowany podgrzewacz do wody pozwoli podnieść temperaturę wody w basenie od 0,5 do 1,5°C/godzinę. Maksymalna moc grzewcza to 40°C, doskonale sprawdzi się z basenami o pojemności wody od 1520 do 17035 litrów. Należy również zwrócić szczególną uwagę, że szybkość podgrzewania wody uzależniona jest od temperatury i ilości podgrzewanej wody oraz temperatury otoczenia.
Podgrzewacz przeznaczony jest dla basenów:
- basenów do 457 cm szerokości i mniejszych
- basenów o pojemności wody od 1520 do 17035L

Do podgrzewacza podłączamy pompę o maksymalnym przepływie 3785 l/h i mniejszym. Średnica otworu 32 mm.


Dane techniczne:
- maksymalna moc ogrzewacza 40°C
- wzrost temperatury wody 0,5-1,5°C/h
- 220-240 V
- 2800W przy 20°C
- kompatybilny z pompami o max. wydajności 3785 l/h
- posiada panel kontroli temperatury i dotykowy przycisk ON/OFF
- czujnik przepływu wody
- wyłącznik różnicowo-prądowy (max. 10 mA)

Zestaw zawiera:
- podgrzewacz
- zaciski
- wąż

Na koniec zacytuję słynne już od wielu lat powiedzenie:
„SORRY TAKI MAMY KLIMAT :) ”
Na innych naszych aukcjach znajdziesz rewelacyjne baseny, akcesoria basenowe firmy BESTWAY, filtry, pompy, maty pod basen, pokrywy i wiele innych.
Jako licencjonowany dystrybutor Jokomisiada zapewnia produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k bazénům a vířivkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 6942138919028 |
| certyfikat: | CE |
| wymiar opakowania: | ok. 48cm x 24,5cm x 29,5cm |
| waga: | 5,1 kg |
| Rodzaj: | podgrzewacz |
| Karton: | 4 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 24 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 48 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 5760 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
