Bestway Pompa filtrująca do basenu 5678 l/h na kulki filtracyjne 58870
Kód: J-58870Detailní popis produktu
Pompy na kulki filtrujące Polysphere™ to jedne z najbardziej skutecznych urządzeń do oczyszczania wody w basenie ogrodowym. W porównaniu ze zwykłymi papierowymi filtrami są bezkonkurencyjne – specjalne kulki filtrujące mają dłuższą żywotność, a sam proces oczyszczania przebiega wieloetapowo. Dzięki temu woda w basenie jest krystalicznie czysta, zachęcająca do orzeźwiającej kąpieli.

Pompa o wydajności 5678 l/godzinę pomoże oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń i jest idealna do basenów o pojemności od 1 100, aż do 31700 litrów.
Do działania wymaga wysoce wydajnych kulek filtracyjnych Polysphere™ o wadze około 240 g.

Zawartość zestawu:
- pompa filtrująca
- węże do podłączenia
- kulki filtracyjne
- instrukcja w języku polskim

Dane techniczne:
- natężenie przepływu w pompie: 5678 l/h
- natężenie przepływu w systemie: 3974 l/h
- kompatybilna z basenami naziemnymi o pojemności: 1100-31700 l
- kompatybilna z zaworami gwintowanymi: 3,8 cm i 3,2 cm przy użyciu dołączonych adapterów
- wykorzystuje zmywalne, lekkie i wielokrotnego użytku kulki filtracyjne do basenu Polysphere
- doskonała filtracja w porównaniu z nabojowymi pompami filtrującymi

Na innych naszych aukcjach znajdziesz rewelacyjne baseny, akcesoria basenowe firmy Bestway, filtry pompy, maty pod basen, pokrywy i wiele innych.
Jako licencjonowany dystrybutor Jokomisiada zapewnia produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová filtrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 6941607369074 |
| wymiar opakowania: | 44 x 40 x 42cm |
| waga: | ok. 8 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| filtr: | kulki filtrujące |
| wydajność pompy: | 5678 l/h |
| Długość towaru w centymetrach: | 40 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 44 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 42 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 12320 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
