Bestway Pompa filtrująca do basenu wyd 3m3/h 58386
Kód: J-58386Detailní popis produktu
Pompa filtrująca FLOWCLEAR™ pomoże Ci zachować wodę w czystości, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Ty i Twoje dzieci możecie z poczuciem bezpieczeństwa odetchnąć i ochłodzić się w upalne dni. Pompa filtrująca jest niezastąpionym rozwiązaniem poprawiającym jakość wody w twoim basenie.
Zastosowanie:
- pomaga zachować wodę basenową w czystości
- zawiera wydajny wkład filtrujący
- przy niewielkim zabrudzeniu filtr można czyścić wodą ze zwykłego węża ogrodowego
- przy większym zabrudzeniu producent zaleca wymianę filtra co ok. dwa tygodnie użytkowania (na sezon wystarczą 4-6 filtrów)

Zawartość zestawu:
- pompa
- filtr
- klamry zaciskowe
- 2 węże do podłączenia
- sitka do basenu
- instrukcja w j. polskim

Dane techniczne:
- wydajność: 3028 litrów/godz.
- zasilanie: 220–240 V
- typ filtra: II Bestway #58094
- waga: 2,50 kg
- wymiar opakowania: 35cm x 26cm x 27cm

Zastosowanie w basenach:
- rozporowych 244cm / 305cm / 366 / 457cm
- owalnych 488cm / 549cm /610cm
- prostokątne 221cm / 287cm / 404cm / 412cm
- stelażowych 244cm / 305cm / 330cm / 366cm / 457cm

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Sklep Jokomisiada jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Bestway w Polsce. Na innych naszych aukcjach znajdziesz inne rewelacyjne baseny i akcesoria Firmy Bestway.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová filtrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 6942138929997 |
| wydajność pompy: | 3028 l/h |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| filtr: | typ II |
| wymiar opakowania: | 37cm x 30cm x 30cm |
| waga: | 2,5 kg |
| Rodzaj: | pompa |
| Karton: | 4 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 30 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 37 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 5550 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
