Bestway Pompa piaskowa do basenu 3596 l/h na kulki filtracyjne 58515
Kód: J-58515Detailní popis produktu
Pompy piaskowe to jedne z najbardziej skutecznych urządzeń do oczyszczania wody w basenie ogrodowym. W porównaniu ze zwykłymi papierowymi filtrami są bezkonkurencyjne – piasek, czy specjalne kulki filtrujące mają dłuższą żywotność, a sam proces oczyszczania przebiega wieloetapowo. Dzięki temu woda w basenie jest krystalicznie czysta, zachęcająca do orzeźwiającej kąpieli.
Pompa o wydajności 3596 l/godzinę pomoże oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń i jest idealna do basenów o pojemności od 1 100, aż do 18 100 litrów.

Do działania wymaga wkładu - piasku kwarcowego ( #20 silca sand 0,45-0,85 mm około 8,5 kg) lub wysoce wydajnych kulek filtracyjnych Polysphere™ o wadze około 240 g.

Pompa posiada solidny, antykorozyjny zbiornik. Górny właz obraca się o 360 stopni, dzięki czemu łatwo podłączymy węże z każdej strony urządzenia.

Posiada również 6-pozycyjny uchwyt do łatwego przełączania funkcji filtra między filtracją, zamkniętym, płukaniem wstecznym, płukaniem, opróżnianiem i cyrkulacją.

Wbudowany ciśnieniomierz umożliwia łatwe odczytywanie ciśnienia panującego w zbiorniku.

Pompa zawiera filtr siatkowy do oddzielania liści i innych szorstkich odłamków.

Ta łatwa w utrzymaniu pompa wykonuje brudną robotę, dzięki czemu możesz skupić się na tworzeniu wspomnień z rodziną!
Zawartość zestawu:
- pompa piaskowa
- węże do podłączenia, sitka, zaciski
- instrukcja w języku polskim

Dane techniczne:
- wydajność: 3596 litrów/h
- moc: 85W
- zasilanie: 220 – 240 V
- pojemność zbiornika: ok. 8,5 kg piasku kwarcowego lub 240 g kulek filtracyjnych
- średnica węża : 32 mm
- typ filtra piasek o granulacji: 0,45 – 0,85 mm lub kulki filtracyjne
- zastosowanie w basenach: rozporowych i stelażowych
Piasek lub kulki filtracyjne nie jest wliczony w cenę.
Pompy piaskowe to jedne z najbardziej skutecznych urządzeń do oczyszczania wody w basenie ogrodowym.
Na innych naszych aukcjach znajdziesz rewelacyjne baseny, akcesoria basenowe firmy Bestway, filtry pompy, maty pod basen, pokrywy i wiele innych.
Jako licencjonowany dystrybutor Jokomisiada zapewnia produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová filtrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 6941607361474 |
| wydajność pompy: | 3,596 l/h |
| wymiar opakowania: | 37 x 37 x 44 cm |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| waga: | ok. 8 kg |
| filtr: | piasek o granulacji 0,45-0,85 mm lub kulki filtracyjne |
| Rodzaj: | pompa |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 37 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 44 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 37 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 10039.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
