Bestway Pompa piaskowa do basenu wydajność 8327 l/h 58499
Kód: J-58499Detailní popis produktu
Pompy piaskowe to jedne z najbardziej skutecznych urządzeń do oczyszczania wody w basenie ogrodowym. W porównaniu ze zwykłymi papierowymi filtrami są bezkonkurencyjne – stosowany w nich piasek, czy specjalne kulki filtracyjne mają dłuższą żywotność, a sam proces oczyszczania przebiega wieloetapowo. Dzięki temu woda w basenie jest krystalicznie czysta, zachęcająca do orzeźwiającej kąpieli.
Pompa o wydajności 8327 l/godzinę pomoże oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń i jest idealna do basenów o pojemności od 1 100, aż do 54 500 litrów.

Do działania wymaga wkładu - piasku ( #20 silca sand 0,45-0,85 mm) lub wysoce wydajnych kulek filtracyjnych POLYSPHERE.

Pompa posiada solidny, antykorozyjny zbiornik. Górny właz obraca się o 360 stopni, dzięki czemu łatwo podłączymy węże z każdej strony urządzenia. Posiada również 6-pozycyjny uchwyt do łatwego przełączania funkcji filtra między filtracją, zamkniętym, płukaniem wstecznym, płukaniem, opróżnianiem i cyrkulacją.

Wbudowany ciśnieniomierz umożliwia łatwe odczytywanie ciśnienia panującego w zbiorniku.

Pompa posiada dodatkowy mechanizm filtra siatkowego zabezpieczający wirnik pompy przed większymi zanieczyszczeniami tj. np. liście.
Wbudowany zegar umożliwia ustawienie automatycznego okresu pracy.

Zawartość zestawu:
- pompa piaskowa
- węże do podłączenia
- adapter 3,8/3,2 cm
- instrukcja w języku polskim

Dane techniczne:
- wydajność: 8327 litrów/h
- moc: 280W
- zasilanie: 220 – 240 V
- pojemność zbiornika: ok. 20 kg piasku kwarcowego lub 560 g kulek filtracyjnych
- średnica węża : 38 mm
- typ filtra piasek o granulacji: 0,45 – 0,85 mm lub kulki filtracyjne
- zastosowanie w basenach: rozporowych i stelażowych o pojemności 1 100 l-54 500 l
Piasek/kulki filtracyjne nie są wliczone w cenę.
Pompy piaskowe to jedne z najbardziej skutecznych urządzeń do oczyszczania wody w basenie ogrodowym.
Na innych naszych aukcjach znajdziesz rewelacyjne baseny, akcesoria basenowe firmy BESTWAY, filtry, pompy, maty pod basen, pokrywy i wiele innych.
Jako licencjonowany dystrybutor Jokomisiada zapewnia produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénová filtrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 13.6 kg |
| EAN: | 6941607361375 |
| wydajność pompy: | 8327 l/h |
| wymiar opakowania: | 58 cm x 55,5 cm x 39 cm |
| zasilanie pompy: | 220-240 V |
| waga: | ok. 14 kg |
| filtr: | piasek o granulacji 0,45-0,85 mm lub kulki filtracyjne |
| Rodzaj: | pompa |
| Karton: | 1 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 56 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 58 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 39 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 21112 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
