Dieslová elektrocentrála 7350W Tagred TA7350DS
Kód: TG-TA7350DS
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Elektrocentrála dieslová Tagred TA7350DS.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Multitasking
  • dieselový generátor TAGRED generuje napětí 230 V
  • generátor má 2 zásuvky: 2 x AC 230V, s nimi můžete napájet několik různých strojů, a to i paralelně
  • Jmenovitý proud je 21 A/230 V
Bezpečnost
  • elektrocentrála má další nadstandardní ochranu, např. tepelná pojistky, odhlučněná skříň
Výkonný motor
Měděné vinutí motoru
Komfort obsluhy: extra odhlučněný
  • ocelový kryt generátoru je navíc zevnitř odhlučněn zvukově izolační podložkou
Nejnovější verze elektronického stabilizátoru napětí AVR
  • spuštění: E-Start ze spínače zapalování
  • generátor se spouští automatickým startováním pomocí klíčku
  • součástí balení je baterie s napájejícím startérem s kapacitou 20 Ah
Bezpečnost:
  • bezpečnost provozu zajišťuje krytí IP23 a ochrana proti přetížení
  • naše elektrocentrála má další nadstandardní bezpečnostní prvky
12_1
Součástí balení:
Technické specifikace:
  • model: Tagred TA7350DS
  • objem motoru: 418 ccm
  • Výkon motoru: 10 KM / 7350 W
  • rychlost: 3000 otáček za minutu
  • typ motoru: Vznětový jednoválcový motor
  • startování: E-Start ze spínače zapalování
  • palivo: nafta
  • olej: 15w40 (není součástí balení)
  • objem palivové nádrže: 16 L
  • objem olejové nádrže: 1,75 L
  • vestavěný průzor hladiny paliva
  • vestavěný indikátor napětí: Voltmetr
  • jmenovitý výkon: 230V 4,2 kW / 5,25 kVA
  • maximální výkon ve W: 230V 5 kW / 6,25 kVA
  • zásuvka: 2 x 230V / 50 Hz
  • stejnosměrný proud: 12V / max. 8,3 A
  • účiník: cos φ1
  • odhlučněná skříň generátoru: ocelová, zevnitř obložená odhlučňovacím materiálem.
  • startovací baterie: 1x12V 20 Ah (je součástí balení)
  • účiník: cos φ1
  • stupeň krytí: IP23M
  • zásuvka ATS" - ANO
  • typ vinutí generátoru: měď
  • spotřeba paliva: 1L/h
  • hladina akustického výkonu v dB (A): 95-98dB
  • velká přepravní kolečka zabudovaná v krytu: 4 ks
  • rukojeti: přenosné
  • hmotnost: 148 kg
  • celkové rozměry: 900x545x765 mm
  • rozměry balení: 900/545/700 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Jednofázové agregáty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 150 kg
EAN: 5903293509548
Max. výkon generátoru: 7300 W