Nadzemní bazén Steel Pro Max 5v1 488 x 122 cm 19480 l BESTWAY
Kód: DA-84648Detailní popis produktu
Zahradní bazén Steel Pro Max má antikorozní, kovový rám a jeho stěny jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu. Jsou extrémně odolné díky technologii Tritech, která využívá polyesterové jádro ve formě síťoviny umístěné mezi dvěma vrstvami odolného PVC vyrobeného technologií DURAPLUS ™. Na vnitřních stěnách a na dně bazénu je viditelné opláštění s mozaikovým potiskem. Trvanlivost bazénu: svůj nákup můžete užít v příštích několika letních sezónách. Vestavěný vypouštěcí ventil v kombinaci s přiloženým adaptérem, umožňuje snadné vypouštění vody pomocí zahradní hadice. Díky svým rozměrům pojme celou Vaši rodinu. Sada obsahuje: 1 x nadzemní bazén 488 x 122 cm, objem: 19480 L 1 x kryt na bazén 1 x dvoustranný žebřík 1 x filtrační pumpa + filtr 1 x krytky na otvory pro pumpuTechnické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Série: Steel pro
- Výška: 122 cm
- Váha: 64.332000 kg
- Materiál: kov|plast
- Barva: šedá
- EAN: 6942138983388
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 64.33 kg |
| EAN: | 6942138983388 |
| product color: | šedá |
| product material: | kov|plast |
| product dajar collection: | Steel pro |
| product capacity: | 19480000 ml |
| product diameter: | 488 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
