Nafukovací vířivka Lay-Z-Spa Helsinki AirJet 180 x 66 cm BESTWAY
Kód: DA-84637Detailní popis produktu
Relaxační koupel po dlouhém pracovním dni ve vaší vlastní vířivce vedle domu je možná díky dokonalé vířivce Lay-Z-Spa Helsinki Air Jet. Vířivka je skvělým řešením pro uklidňující masáž až pro 7 osob. Instalace je extrémně rychlá a snadná, stačí připojit čerpadlo a počkat, až se naplní vodou. Systém AirJet je vybaven 180 tryskami, které uvolňují úžasné bubliny ze dna bazénu a vytvářejí tak teplé a bublající prostředí. Stěny vířivky jsou nafukovací a jsou vyrobeny z vysoce odolného speciálního materiálu Drop Stitch. Stěny jsou podepřeny tisíci propletenými jemnými nitěmi, díky nimž je lázeň tuhá a odolná. Použitá vnitřní struktura zabraňuje roztažení a rozšíření vířivky, což umožňuje udržovat si stále stejný tvar. Dodatečná funkce automatického ohřevu Freeze Shield ™ zabraňuje zamrznutí vnitřních součástí v chladném počasí, takže si domácí vířivku můžete užívat po celý rok. Sada se skládá: • nafukovací vířivka • vestavěné filtrační čerpadlo s elektronickým panelem - rychle nafoukne bazén, ohřeje vodu, spustí filtraci a ovládá masážní systém • Dávkovač ChemConnect ™ - udržuje čistou a zdravou vodu rovnoměrným rozptýlením správného množství chloru • filtr do pumpy typu VI, • kryt - udržuje teplo, když se nepoužívá, a zabraňuje hromadění prachu a nečistot na vodě • opravná látkaTechnické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Série: Lay-z-spa
- Výška: 66 cm
- Váha: 38.020000 kg
- Materiál: plast
- Barva: hnědá|šedá
- EAN: 6942138975956
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířivky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 38.02 kg |
| EAN: | 6942138975956 |
| product color: | hnědá|šedá |
| product material: | plast |
| product dajar collection: | Lay-z-spa |
| product capacity: | 1123000 ml |
| product diameter: | 180 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
