Rámový bazén 366x201x66 cm 7v1
Kód: J-561FVDetailní popis produktu
Představujeme vám dokonalé osvěžení pro horké letní dny – rámový bazén Bestway STELLE PRO™ o rozměrech 366 x 201 x 66 cm a objemu 4 000 litrů! Tento moderní bazén se stane dominantou vaší zahrady díky svému novému, atraktivnímu grafickému designu v elegantních odstínech šedi a stylovému bílému rámu, který upoutá pozornost už z dálky. Připravte se na nezapomenutelné léto plné vodních radovánek s celou rodinou!
Užijte si bezstarostné koupání díky špičkové technologii. Stěny bazénu jsou vyrobeny z extrémně odolného 3vrstvého materiálu Tritech®, který je navržen pro maximální pevnost a odolnost proti propíchnutí – je o 15 % odolnější proti roztržení a o 83 % odolnější proti propíchnutí než standardní PVC. Bílý ocelový rám je chráněn proti korozi díky systému FrameLink™, zajišťujícímu pevné a trvanlivé spojení. Sestavení bazénu je rychlé a snadné, bez nářadí za pouhých 40 minut, a integrovaný vypouštěcí ventil usnadňuje vypouštění vody.
Součástí balení je i výkonná filtrační pumpa s průtokem 1 249 l/h, která se postará o křišťálově čistou vodu, abyste si mohli užívat letní pohodu co nejdéle. Tento bazén je ideální pro rodiny s dětmi i pro dospělé, kteří hledají kvalitní a stylové řešení pro osvěžení na zahradě. Pro ještě větší komfort a prodloužení životnosti bazénu nezapomeňte prozkoumat naše bazénové příslušenství.
Obsah balení:
- basén o rozměrech 366 x 201 x 66 cm
- filtrační pumpa o výkonu 1 249 l/h #58381
- filtr do pumpy I #58093
- hadice k pumpě
- sítka
- svorky
- návod v českém jazyce
Klíčové vlastnosti bazénu:
- Rozměr: 366 x 201 x 66 cm
- Objem vody (90%): 4 000 L
- Nový grafický vzor
- Obdélníkový tvar
- Montáž bazénu: bez nářadí
- Rám: nejvyšší kvalita, odolný proti korozi, rám STEEL PRO™ se systémem spojování FrameLink™
- Stěny: 3vrstvé odolné boční stěny vyrobené technologií Tritech®
- Ventil: vestavěný vypouštěcí ventil
Produkt je nový, originálně zabalený a vztahuje se na něj záruka výrobce po dobu 24 měsíců. V našem obchodě je k dispozici také široká nabídka bazénového příslušenství, zveme vás k nákupu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 6941607347454 |
| głębokość: | 66 cm |
| szerokość: | 201 cm |
| długość: | 366 cm |
| waga: | 24,5 kg |
| pojemność: | 4000 l |
| pompa: | 1,249 l/h |
| filtr: | typ I |
| wymiar opakowania: | 102 x 41 x 26 cm |
| Długość towaru w centymetrach: | 41 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 102 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 26 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 18122 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
