Šedý zahradní stůl Lukka 100 cm PATIO
Kód: DA-65862Detailní popis produktu
Šedý kulatý zahradní stůl
Zahradní stůl se šedou deskou ze směsi polyesterové pryskyřice, dolomitu a microdolu je výbornou volbou na terasu nebo do zimní zahrady. Matný povrch v elegantním šedém odstínu dodává nejen krásný vzhled, ale také zajišťuje výbornou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Funkčnost stolu podtrhují šroubované nohy, které usnadňují uskladnění nábytku po sezóně, což umožňuje ušetřit úložný prostor.
Moderní design a odolnost
Stůl vyniká svým modernistickým designem, který se skvěle hodí do moderních úprav venkovních prostor. Jeho minimalistický kulatý tvar se harmonicky snoubí s pevnými ocelovými nohami, které dokonale ladí s deskou stolu. Vysoce kvalitní materiály zajišťují nejen estetický vzhled, ale také odolnost. Je ideální volbou pro ty klienty, kteří hledají stylové a zároveň praktické řešení na terasu či zahradu.
- Materiál desky stolu: směs polyesterové pryskyřice, dolomitu a microdolu
- Povrch: matně lakovaný povrch
- Nohy stolu: šroubované, což umožňuje snadné uožení stolu minmo sezónu
- Barva desky stolu: šedá
- Maximální zatížení: až do 100 kg
- Snadné čištění: stačí voda
- Použití: na terasu, na zahradu, stůl není určen pro zimní sezónu- produkt chraňte před mrazem
Technické parametry:
- Výrobce: Patio
- Série: Lukka
- Výška: 72 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Maximální zatížení: 100.000000 kg
- Materiál: dolomit|kámen|ocel
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078402833
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078402833 |
| product material: | dolomit|kámen|ocel |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Lukka |
| product diameter: | 100 cm |
| product max load: | 100.000000 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
