Výběh klecový s plachtou pro slepice 3x2x2 m
Kód: STK21272Detailní popis produktu
Zajistěte své drůbeži a drobným zvířatům bezpečný domov plný svobody s klecovým výběhem Aga o rozměrech 3x2x2 m! Tento robustní a promyšlený výběh je ideální volbou pro každého chovatele, který chce svým zvířatům dopřát čerstvý vzduch a přirozený pohyb na trávě, aniž by se musel obávat predátorů, úniku nebo chorob přenášených volně žijícími ptáky.
S výběhem Aga získáte klid a jistotu, že vaše slepice, králíci či jiná drobná zvířata jsou v naprostém bezpečí. Díky inovativnímu modulárnímu zásuvnému systému je montáž rychlá a intuitivní, takže svůj nový výběh postavíte během chvilky. Součástí je i praktická stínící plachta, která efektivně chrání zvířata před přímým sluncem a přehřátím v horkých letních dnech.
Konstrukce je vyrobena z pevné stříbrné pozinkované oceli, která zaručuje mimořádnou stabilitu a dlouhou životnost. Zelené pozinkované pletivo spolehlivě zabrání útěku vaší drůbeže a zároveň odolá pokusům dravců. Celý výběh je ošetřen proti korozi a je plně odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům – dešti, mrazu, sněhu i silnému větru, což z něj činí celoroční investici. Prostorná vstupní branka s ruční západkou zajišťuje pohodlný a bezproblémový přístup pro krmení a údržbu. Aga klecový výběh je synonymem pro bezpečí, komfort a odolnost pro vaše zvířata.
Specifikace Aga klecového výběhu pro slepice.
Vlastnosti a funkce:
- Prostorný bezpečný výběh
- Stínící plachta proti přímému slunci
- Praktická vstupní branka
- Tento výběh je ideální nejen pro slepice, ale také pro králíky a drobná zvířata
Parametry:
- Materiál: Pozinkovaná ocel
- Rozměry: 300 x 200 x 200 cm
- Výška okapu: 200 cm
- Rozměry stříšky: 347 x 200 cm
- Rozměry dveří: 165 x 65 cm
- Vhodné pro: Slepice, králíky a další drobná zvířata
- Výrobce: Aga
- Záruka: 24 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kurníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 8596406063173 |
| Délka cm: | 300 |
| Šířka cm: | 200 |
| Výška cm: | 200 |
| Barva: | Grey |
| Material: | Galvanised steel |
| SAFETY_INFORMATION: | Seznam bezpečnostních varování týkajících se výběhu pro slepice, klecí a kurníků je založen na požadavcích nařízení (EU) 2023/988 o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR): Montáž: Výběh, klec nebo kurník musí být sestaven podle návodu a všechny spoje musí být pevně utaženy a zajištěny. * Stabilita: Ujistěte se, že je konstrukce stabilní a nehrozí její převrácení nebo zborcení. * Materiál: Používejte pouze výrobek z bezpečných a netoxických materiálů, odolných proti vlhkosti a snadno čistitelných. * Povrch: Umístěte výběh nebo kurník na rovný, pevný a suchý povrch, aby nedocházelo k naklánění nebo podmáčení. * Větrání: Zajistěte dostatečné větrání, aby uvnitř nedocházelo k hromadění vlhkosti nebo škodlivých plynů. * Počasí: Výběh a kurník nejsou určeny k používání při extrémních povětrnostních podmínkách bez dodatečné ochrany. Chraňte je před silným větrem a průsakem vody. * Ochrana před predátory: Pravidelně kontrolujte pevnost pletiva, zámků a dvířek, aby se zabránilo vniknutí predátorů. * Údržba: Kontrolujte pravidelně, zda nejsou části konstrukce poškozené, uvolněné nebo zkorodované. V případě poškození ihned proveďte opravu nebo výměnu. * Čištění: Výběh a kurník udržujte v čistotě pomocí prostředků vhodných pro daný materiál, aby se zamezilo šíření nemocí a parazitů. * Použití v souladu s určením: Výrobek je určen výhradně pro chov slepic a obdobné drůbeže. Nepoužívejte jej pro jiná zvířata nebo k jiným účelům. * Bezpečnost zvířat: Zajistěte, aby slepice měly v kurníku a výběhu dostatek prostoru, přístupu k vodě a krmivu a nebyly vystaveny stresu z nevhodného prostředí. Výrobce ani distributor nenese odpovědnost za škody nebo zranění zvířat vzniklé v důsledku nesprávného použití, nesprávné instalace nebo nedodržení výše uvedených bezpečnostních pokynů. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
