Zahradní stůl z technorattanu Desire Beige 50 cm PATIO
Kód: DA-47168Detailní popis produktu
Stůl Desire je vyrobený z plastového materiálu imitujícího rattan, tzv. z technorattanu. Rám stolu je vyrobený z oceli (19 x 1,2 mm), je malovaný práškovou barvou, což má za následek delší efekt a zvyšuje odolnost proti korozi. Materiály použité k výrobě nábytku, jsou relativně lehké a neměly by způsobit problémy při ustavování či přemisťování. Technorattan je materiál vysoce odolný vůči měnícím se klimatickým podmínkám (déšť, UV záření) a je vhodný pro venkovní použití nebo pro prostory se zvýšenou vlhkostí (např. k bazénu). Tento materiál nevyžaduje prakticky žádnou konzervaci, veškeré nečistoty lze snadno odstranit, pomocí vlhkého hadříku. Stůl se doporučuje používat na tvrdém, rovném povrchu. Barva technorattanu: béžováTechnické parametry:
- Výrobce: Patio
- Série: Desire
- Délka: 50 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 50 cm
- Váha: 4.530000 kg
- Maximální zatížení: 45.000000 kg
- Materiál: ocel|sklo|technorattan|plast
- Barva: antracitová|hnědá|ecru|průsvitná
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134072078
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.53 kg |
| EAN: | 5904134072078 |
| product color: | antracitová|hnědá|ecru|průsvitná |
| product material: | ocel|sklo|technorattan|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Desire |
| product diameter: | 50 cm |
| product max load: | 45.000000 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
