Aga Trampolína SPORT EXCLUSIVE, s příslušenstvím, 305 cm, černá, nosnost 180 kg, vnitřní síť, 60 pružin
Kód: STK21837Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8596406069663 |
| Rozměr: | 305 cm |
| Typ sítě: | Vnitřní |
| Barva: | Černá, Black |
| Nosnost: | 180 kg, 180 |
| Ochranná síť: | ano |
| PRUMER TRAMPOLINY: | 3,05 m |
| Počet pružin: | 60 |
| Průměr trampolíny: | 305 |
| Délka: | 305 |
| Materiál: | Steel |
| Šířka: | 305 |
| Výška: | 256 |
| pcs_per_pack: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





