Polohovací zahradní křeslo Galaxy Black Edition G051-02IB PATIO
Kód: DA-460104Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 5907078401683 |
| product color: | černá|zelená |
| product material: | mikrovlákno|ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Galaxy |
| product depth: | 72 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Bez podnožky|Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




