Agregát na omítky 55l 3000W Powermat PM-AGT-3000M, Powermat PM0834
Kód: PM0834Detailní popis produktu
Vlastnosti produktu:
výkonný motor 3000 W se šnekovým čerpadlem z kovové slitiny – umožňuje čerpání materiálu s granulací až 6 mm
objemný 55l zásobník z odolného plastu pro práci bez častého doplňování směsi
profesionální stříkací pistole s mosazným kulovým ventilem pro rovnoměrný a přesný nástřik
mobilní konstrukce se 4 koly (2 otočná) pro snadné přesouvání na stavbě
uzamykatelný box na příslušenství umístěný přímo na zařízení
ochranná mřížka v zásobníku usnadňuje sypání směsí a zachytává nečistoty
jednoduchá obsluha, snadná údržba a rychlý přístup k čistícím prvkům
Technické specifikace:
napájení: 230 V / 50 Hz
maximální výkon: 3000 W
pracovní tlak: až 40 bar
výkon rozprašování: 10 l/min
jištění: 30 A
max. tlak pneumatik: 2,5 bar
třída ochrany: IP54
max. výška podávání: 20 m
kapacita zásobníku: 55 l
typ čerpadla: šnekové (červíkové)
délka hadice na směs: 15 m (Ø 25 mm)
délka vzduchové hadice: 15 m (12 × 8 mm)
délka přívodního kabelu: 2,5 m
max. tlak hadice: 60 bar
max. tlak vzduchu: 10 bar
min. spotřeba vzduchu: 320 l/min
rozměry: 1180 × 520 × 670 mm
max. velikost zrna: 4–6 mm
hmotnost: 69 kg
Balení obsahuje:
omítací agregát Powermat PM-AGT-3000M
stříkací pistole
klíčky ke skříňce (2 ks)
čisticí kuličky (3 ks)
keramické trysky (3 ks)
těsnění (3 ks)
hadici na maltu 15 m
hadici na stlačený vzduch 15 m
ochrannou mřížku do zásobníku
teflonovou pásku
- návod pro Agregát na omítky 55l 3000W Powermat PM-AGT-3000M, Powermat PM0834