Dřevěná zahradní židle Park Lux 65 x 74 x 86 cm PATIO
Kód: DA-59805Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 5904134598059 |
| product color: | antracitová|hnědá |
| product material: | dřevo|ocel |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Park |
| product depth: | 74 cm |
| product max load: | 250.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




