Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Galaxy Plus Black Edition H047-04PB PATIO
Kód: DA-460121Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 5907078404448 |
| product color: | hnědá |
| product material: | bavlna|polyster|ocel |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Galaxy |
| product depth: | 85 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Rozkládací|S podnožkou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




