Skládací plážové křeslo G051-02IB PATIO
Kód: DA-462204Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.95 kg |
| EAN: | 5907078401959 |
| product color: | bílá|zelená |
| product material: | mikrovlákno|ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product depth: | 61 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Bez podnožky|Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




