Hliníkové zahradní křeslo Basic Plus Antracit Silver KETTLER
Kód: DA-409056Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.95 kg |
| EAN: | 4251785700067 |
| product color: | antracitová|stříbrná |
| product material: | hliník|textil |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Basic plus |
| product depth: | 69 cm |
| product max load: | 120.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Nelze rozkložit|Stohovatelný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




