Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Lena Plus Black Edition G050-06PB PATIO
Kód: DA-460296Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 5907078404523 |
| product color: | béžový|šedá|více barev |
| product material: | bavlna|polyster|ocel |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Lena |
| product depth: | 80 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací|S podnožkou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




