Zahradní křeslo z technorattanu Desire Beige PATIO
Kód: DA-47169Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 5904134072085 |
| product color: | antracitová|hnědá|ecru |
| product material: | ocel|technorattan|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Desire |
| product depth: | 56.5 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Bez podnožky|Nelze rozkložit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




