Objevte kouzlo vířivých bazénů SPA

260450_bestway-virivy-bazen-lay-z-spa-cancun-pro-4-6-osob-

Objevte kouzlo vířivých bazénů a dopřejte si zasloužený relax

Patříte k vyznavačům wellness, rádi si zajdete na prodloužený víkend do termálních lázní, nebo si zaplatíte večer plný procedur, které potěší vaše tělo i mysl? Ne vždy máme čas nebo peníze, abychom si dosyta užili péči o sebe. Výborným řešením, jak si domů kus wellness přinést, je nákup vířivého bazénu.

Vířivky i pro náročné zákazníky

Mezi kvalitní vířivky, které u nás můžete koupit, patří bezesporu ty z dílny BESTWAY. Mají mnoho podob, funkcí i rozměrů, stejně tak k nim lze koupit mnoho vybavení, které vířivý bazén ještě posunou výš na vašem řebříčku hodnocení a využití. Co se týče cen, začínají na částce kolem 14 500 Kč a sahají až za hranici 50 000 Kč. Záleží na tom, co vše od vířivky očekáváte.

I toho nejnáročnějšího zákazníka, který se rád nechá namasírovat vodními tryskami, dopřeje svalům i kloubům odpočinek a uvolnění v teplé vodě, bude spokojen s vířivým bazénem Bestway Lay-Z-Spa HAWAII pro 4 – 6 osob. Můžete jej umístit na terasu, na zahradu, ale i do interiéru či kdekoli, kde máte prostor. Masírovat vás bude 140 trysek AirJet a 8 trysek HydroJet. Vířivka má rychlý ohřev vody, nechybí časovač neboli úsporné hodiny, bublání i vyhřívání pracuje současně pro vaše maximální pohodlí. Oceníte jistě systém úspory energie – automatický topný systém ovládaný start/stop. Samozřejmostí je digitální ovládání čerpadla s přídavným ovládacím panelem, zabudovaný systém filtrace vody i izolovaná podlaha s pohodlným odtokovým systémem.

Toto je jen malý výčet toho, co vás čeká s vířivkou HAWAII od Bestway.

Kvalitní materiály a zpracování

U zboží Bestway si můžete být jisti použitím kvalitních materiálů, ať už u samotných vířivek nebo doplňků, jako je třeba zastřešení vířivého bazénu.

Kompletní nabídku vířivých bazénů najdete na tomido.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení