Víte, které zahradní hračky děti skutečně baví?

19554_tomido-detsky-zahradni-domecek-sedy

 

Mít zahradu, když máte malé děti, je doslova požehnáním. Nemusíte na procházky, mezi auta a lidi, a přitom můžete být dosyta venku. Stačí mít na zahradě to pravé vybavení, a i když je menší, děti se na ní bezvadně vyřádí. Do čeho se vyplatí investovat?

Krásné a kvalitní zahradní domečky

Pro holčičky i kluky ve věku 2 – 8 let se skvěle hodí zahradní domečky. Když jim do nich koupíte kuchyňku a dětský plastový nábytek, budou v něm vařit, péct, uklízet, budou si zde moct hrát s panenkami, plyšáky, kreslit si v něm… I bez nábytku a kuchyňky to ale jde. Stačí, když zajistíte, aby byla podlaha teplejší, např. ji vystelete karimatkami či jiným hřejivým materiálem, a děti si zde mohou hrát tak, jako na zemi v pokojíku doma a mít dokonalé soukromí, které občas potřebují.

Domečky mohou být jednoduché, nebo doplněny o skluzavky, terasu s mnohým vybavením, která je ohrazena plůtkem a podobně. Plast je kvalitní, aby odolal povětrnostním vlivům. Domeček je naprosto bezúdržbový, jen v případě, že jej dítko umaže při hře, stačí jej umýt hadříkem namočeným v saponátu.

Tunely, stany a teepee

Zvláště kluci budou jásat, pokud jim na zahradu pořídíte stan nebo teepee. I stany s tunely jsou oblíbené. Velkou výhodou tohoto cenově nenápadného a váhově lehkého vybavení je, že jej snadno přemístíte do stínu, závětří, nebo sbalíte. Děti si jej mohou vzít k babičce na víkend, na dovolenou karavanem nebo si jej přenést za plot k soudům, kde mají kamarády.

Pískoviště pro starost rodičů a radost dětí

Děti pískoviště milují. I když se hrozíte nepořádku, který vám denně i několikrát za den donesou domů, kupte jim jej. Holky uvaří skvělé kaše, upečou bábovky, kluci postaví hrady a vyhloubí tunely nebo velké jámy. Společně s vodou dovedou doslova divy.

Mnohé kvalitní zahradní houpačky, jako i trampolíny, závěsná křesla, basketbalové koše atd., najdete na tomido.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení