Plastový kávový stolek s úložným prostorem Uniqubo Antracit PROSPERPLAST
Kód: DA-410109Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5905197367149 |
| product color: | antracitová |
| product material: | plast |
| product dajar collection: | Uniqubo |
| product capacity: | 55000 ml |
| product diameter: | 45 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




