Polohovací zahradní křeslo Galaxy H024-07PB PATIO
Kód: DA-460071Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 5904134069450 |
| product color: | antracitová|černá |
| product dajar collection: | Galaxy |
| product depth: | 72 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




