Polohovací hliníkové zahradní křeslo Cirrus Antracit KETTLER 0100301-7110
Kód: DA-409042Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 4251785703495 |
| product color: | antracitová|stříbrná |
| product material: | hliník|dřevo|textil |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Cirrus |
| product depth: | 70 cm |
| product max load: | 150.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




