Polohovací zahradní křeslo Modena Square Black Edition H024-04IB PATIO
Kód: DA-461950Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078405063 |
| product color: | černá|šedá |
| product material: | mikrovlákno|ocel |
| product pattern: | geometrický |
| product dajar collection: | Modena |
| product depth: | 72 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Bez podnožky|Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




