Polohovací zahradní křeslo Modena Square Black Edition H024-32PB PATIO
Kód: DA-461952Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078405087 |
| product dajar collection: | Modena |
| product depth: | 72 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




