Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Galaxy Plus Black Edition G052-23IB PATIO
Kód: DA-460122Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 5907078404455 |
| product color: | černá|více barev|zelená |
| product material: | mikrovlákno|ocel |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Galaxy |
| product depth: | 85 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Rozkládací|S podnožkou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




