Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Samar Plus B003-04BB PATIO
Kód: DA-460603Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5907078401980 |
| product color: | více barev |
| product material: | bavlna|ocel |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Samar |
| product depth: | 81 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací|S podnožkou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




