Skládací zahradní křeslo z oceli a technorattanu Emma Ash PATIO
Kód: DA-46226Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078480800 |
| product color: | hnědá|šedá |
| product material: | ocel|technorattan |
| product pattern: | jiný |
| product depth: | 57 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




