Polohovací zahradní křeslo Samar Hoch C012-07PB PATIO
Kód: DA-460511Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5904134450937 |
| product color: | antracitová|bílá|černá |
| product material: | bavlna|polyster|ocel |
| product pattern: | pruhovaný |
| product dajar collection: | Samar |
| product depth: | 70 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




