Skládací plážová židle Plaza Blue PATIO
Kód: DA-47696Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134071903 |
| product color: | modrá |
| product material: | polyster|ocel |
| product pattern: | hladký |
| product depth: | 59 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
| product number of people: | 1 |
| product feature: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




