Skládací zahradní křeslo Genua D029-06TB PATIO
Kód: DA-464754Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078400365 |
| product color: | antracitová |
| product material: | textil|plast |
| product pattern: | hladký |
| product depth: | 70 cm |
| product max load: | 110.000000 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




